Parę słów o nas

Dwarf - Krasnoludek Clipart - Free Transparent PNG Clipart Images Download

WITAMY W GRUPIE "KRASNALE"

Jesteśmy grupą 3 latków. Jest nas 22- 12 dziewczynek i 10 chłopców.

Kiedy pierwszy raz przyszliśmy do przedszkola to nie wszyscy byli odważni, jedni płakali za mamą a inni się bawili. Teraz jesteśmy już super Krasnalami!!!

W trakcie dnia bawimy się, śpiewamy, gimnastykujemy, tańczymy, rysujemy oraz budujemy niezliczone konstrukcje z różnorodnych klocków. Dbamy o bezpieczeństwo i higienę, uczymy się dobrych manier oraz poszerzamy wiedzę z zakresu matematyki, przyrody. Podczas zajęć staramy się skupić uwagę, żeby poznać jak najwięcej ciekawych rzeczy. Dużo radości sprawiają nam zabawy na placu przedszkolnym.

W naszej grupie pracują nauczycielki pani Hania i pani Marzenka oraz pani Ewa i pani Ela, które dbają o dzieci  i sale. W tym roku szkolnym będziemy pracować na programie edukacyjnym "ODKRYWAM SIEBIE"                wydawnictwa MAC. Program jest zgodny z Podstawą Programową Wychowania Przedszkolnego

KRASNAL KRASNOLUDEK SKRZAT STRÓJ 116/122 POLSKI - 9037967579 - oficjalne  archiwum Allegro