Parę słów o nas

Nasza grupa to wesołe i odważne ,,Misie”. Jesteśmy  najmłodszą grupą i dopiero zaczynamy przygodę  z przedszkolem .Powoli poznajemy nasze przedszkole, nasze panie; Dorotę , Dominikę, Marzenkę oraz panie które dbają o naszą  sale i dzieci Kasię i  Bożenke.  Małymi kroczkami poznajemy się nawzajem. Jesteśmy weseli, uśmiechnięci, ciekawi świata. Interesujemy się wszystkim, co nas otacza. Dużo czasu  spędzamy na wspólnej zabawie, ale pamiętamy również o rozwijaniu umiejętności samoobsługowych. Od pierwszych dni w przedszkolu poznajemy panujące w nim reguły i zasady, których będziemy starać się przestrzegać. Uczymy się zdrowo i ładnie jeść, uczymy się też  serdecznego zachowania wobec kolegów. Staramy się być dla siebie mili, szanujemy swoją pracę i pracę kolegów. Podczas zajęć staramy się skupić uwagę, żeby poznać wiele ciekawych rzeczy. Uczymy się wierszyków i rymowanek, tańców i i piosenek. Chętnie też malujemy, rysujemy i wyklejamy. Dużo radości sprawiają nam zabawy na placu przedszkolnym. Chociaż czasami trudno nam się rozstać z rodzicami, to jednak lubimy tu przychodzić, bo każdy dzień stawia przed nami  nowe wyzwania.

Będziemy pracować na programie edukacyjnym OKRYWAM SIEBIE wydawnictwa MAC.Program jest zgodny z Podstawą Programową

Wychowania Przedszkolnego.