Parę słów o nas

ŻABKI

Witajcie w roku szkolnym  2021/2022. Jesteśmy grupą integracyjną.W naszej sali zapewniamy każdemu miłą i przyjazną atmosferę. Aktualnie mamy w 21 dzieci. W grupie pracuje pani Kasia oraz pani Ewa- przesymatyczne pomoce nauczyciela.

Nauczycielką wspomagającą jest pani Patrycja, nauczycielką prowadzącą jest pani Justyna. W codziennej pracy kierujemy się potrzebami naszych podopiecznych, ich możliwościami psychorozwojowymi i szacunkiem. Porozumiewamy się techniką komunikacji NVC czyli PbP. Stosujemy elementy arteterapii, muzykoterapii oraz pedagogiki zabawy. W tym roku szkonym dzieci będą się uczyć języka angielskiego z panem Arturem oraz uczestniczyć w zajęciach z rytmiki z panią Wiolą.

Będziemy pracować na programie edukacyjnym ODKRYWAM SIEBIE wydawnictwa MAC. Program jest zgody z Podstawą Programową Wychowania Przedszkolnego