Grupy > Sowy >

Parę słów o nas

Witamy!

W naszej grupie jest 23 dzieci, które pełne uśmiechu i energii przychodzą do przedszkola. W grupie Sowy pracują dwie nauczycielki: pani Hania oraz pani Justyna, jako pomoc towarzyszy nam pani Bożena. Codziennie od godziny 9.00 organizujemy zajęcia dydaktyczne, dwa razy w tygodniu mamy rytmikę, gimnastykę oraz język angielski. W sali bawimy się i uczymy dlatego dbamy o porządek i bezpieczeństwo. Porozumiewamy się językiem bez przemocy-empatyczną komunikacją, czego również uczymy dzieci. Wprowadzamy proste polecenia w języku angielskim, uczymy się rymowanek i piosenek. Sowa-sowa mądra głowa!